.

.

Мачка писмо G 2.0широк DIY нов фонт везови patch за шиење од/брада печ/слика

Мачка писмо G 2.0широк DIY нов фонт везови patch за шиење од/брада печ/слика

DEN 528.00
DEN 486.00
Количината на стоката
Тековен


Мачка писмо G везови печ
Како да се користи
{1} извади вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) кои ќе се пеглаат на. Подготви железо.
{2} се Исчисти дел што се случува да се пеглаат на. Стави парче на десната страна. Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
{3} се Прилагоди на температурата на железо, на 150 степени. Железо печ на сила назад и напред за околу 15-25 секунди.
{4} По околу 10 минути, кога печ се врти ладно, дали таа е фиксна силно. ако не, обидете се повторно, како и над истиот начин.
бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае со 25-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
2.0 wide*2.0 high
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
DYDDP134G
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски,Везени
Техника:
Извезена
Големина:
2.0 wide*2.0 high
Стил:
Железо-На,Шие-на
Број На Модел На:
DYDDP134G
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина

Слични производи