.

.

Батерија 18650 Носителот Складирање Кутија Случај за 5X18650 Со Жица Води 3.7 V Пластични WholesaleTurmera батерија 18650 носителот Oct23

Батерија 18650 Носителот Складирање Кутија Случај за 5X18650 Со Жица Води 3.7 V Пластични WholesaleTurmera батерија 18650 носителот

DEN 292.80
DEN 176.00
Количината на стоката
Тековен

EMS : За 7-15 Дена да пристигнат За Повратни информации : 1.

Детални карактеристики

Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
OnlyBattery
Бренд Име:
Turmera
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
Батерија 18650 складирање кутија
Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Големина:
18650
Номиналниот Капацитет:
3.7 V
Број На Модел:
Батерија 18650 складирање кутија
Го Поставите Типот:
Батерија 18650 складирање кутија
Тип:
Батерија 18650 складирање кутија
Номиналниот Капацитет:
3.7 V
Пакет:
Батерија 18650 носителот
Објектот Големина:
18650:
Оригиналната Кутија:
Пакет содржина:
5pc Батеријата Носителот Случај
Замена На Батеријата:
No

Слични производи