.

.

suqy 4 ПАРЧИЊА/многу Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 ICR18650 1500mah 3.7 V За Panasonic Бесплатен Превозот

suqy 4 ПАРЧИЊА/многу Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 ICR18650 1500mah 3.7 V За Panasonic Бесплатен Превозот

DEN 527.52
DEN 475.00
Количината на стоката
Тековен

Како е можно поскоро.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба ве Молиме имајте во предвид дека follwing предмети се nonreturnable : 1).Ако стоката примивте не како што е опишано. Ви благодариме!
батерија тип:18650
дијаметар : 18 mm
висина : 65 mm
отпор : 45.Ве молиме да не информирате и да ни ги испратите назад во рок од 3 дена за враќање на средствата.
Добредојдовте на нашиот продавница, е вашата поддршка за да ги споделите со нас расте! Најдобри желби за вас, сакаат вас и за вашето семејство, здрави и среќни!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Предмети без нашите налепница или оригиналното пакување од 3).Користени Предмети 2).На производи се од највисок квалитет,па ако не сте задоволни со некоја точка што го купиле,ве молиме контактирајте го нашиот Клиент Сервис Тим .2 V
напомена : напон намалува кога тоа е работа,на напон не може да биде помалку од 2.

Детални карактеристики

боја:
Сина
Бренд Име:
suqy
Големина:
18650
Број На Модел На:
18650
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Батеријата Број:
4
Тип:
Li-Ion
Замена На Батеријата:
No

Слични производи