.

.

шенжен технологија 583782 2700mah 3.7 v литиум полимер батерија 3 7V volt li po ion lipo полнење батерии за таблет КОМПЈУТЕР

шенжен технологија 583782 2700mah 3.7 v литиум полимер батерија 3 7V volt li po ion lipo полнење батерии за таблет КОМПЈУТЕР

DEN 1440.00
DEN 734.00
Количината на стоката
Тековен

36 / Цена
САД $ 30. Батеријата ќе ги сите тест по успешното испраќање логистика.

Детални карактеристики

Номиналниот Напон:
3.7 V
боја:
Бела
Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Li-полимер
Номиналниот Капацитет:
2601-2999mAh
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
583782
Бренд Име:
yorwats
Големина:
5.8*37*82MM

Слични производи