.

.

10PCS/МНОГУ FQA9N90C 6R199P 16N50E FMH16N50E 2SA1940 A1940 TO3P ДА-3P

10PCS/МНОГУ FQA9N90C 6R199P 16N50E FMH16N50E 2SA1940 A1940 TO3P ДА-3P

DEN 624.00
DEN 593.00
Количината на стоката
Тековен

Злоупотреба или неправилна инсталација на делумните резултати во 5, нашата гаранција не се применува на кој било производ што физички оштетувања или нормални работни услови на Обединетите Нации.- Ние нудиме бесплатна поправка служба во рок од една година од датумот на купување. Потсетиме 1, за вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. На пример, како цена, ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опишуваат стоките, и така натаму.- Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонски број е точен. Наведете ја вашата земја? Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.Гаранција 1 година гаранција. Ако навистина имаат тешкотии плаќања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши овој проблем. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин на испорака (од нас до вашата локација); По 1 месец подоцна, купувачот треба да се платат трошоците за превозот во два начини. Сите плаќања мора да се плати во рок од 7 дена по приемот на стоката. 4, враќање на предмети добиеме, ќе испрати назад како е можно овие промени е можно.

Детални карактеристики

боја:
FQA9N90C TO3P, 6R199P TO3P, 16N50E TO3P, 2SA1940 TO3P
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Слични производи