.

.

50PCS/МНОГУ STP9NK65ZPF FCPF11N60NT SMK1260 MDF13N50 TO220F ДА-220F

50PCS/МНОГУ STP9NK65ZPF FCPF11N60NT SMK1260 MDF13N50 TO220F ДА-220F

DEN 979.20
DEN 930.00
Количината на стоката
Тековен

Гаранција 1 година гаранција.- Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонски број е точен. На пример, како цена, ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опишуваат стоките, и така натаму. 3, објектот ќе биде транспортирана 3 дена по уплата. 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава). Испорака 1 ние можеме да брод на производите од целиот свет. 2, нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.

Детални карактеристики

боја:
STP9NK65ZPF TO220F, FCPF11N60NT TO220F, SMK1260 TO220F, MDF13N50 TO220F
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Слични производи