.

.

50PCS/МНОГУ FQPF16N15 FTA03N80A 2SJ438 YG862C10 TO220F ДА-220F

50PCS/МНОГУ FQPF16N15 FTA03N80A 2SJ438 YG862C10 TO220F ДА-220F

DEN 979.20
DEN 930.00
Количината на стоката
Тековен

За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин на испорака (од нас до вашата локација); По 1 месец подоцна, купувачот треба да се платат трошоците за превозот во два начини. 5, можете да ги пратите на локацијата на веб-страницата на производот, откако тие се испраќаат надвор. Увозни давачки или такси 1, Увозните давачки, даноци и други трошоци настанати во вашата страна не се вклучени во цената на стоките.

Детални карактеристики

боја:
FQPF16N15 TO220F, FTA03N80A TO220F, 2SJ438 TO220F, YG862C10 TO220F
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Слични производи