.

.

3PCS STK412-150 HYB22 Две-Канал Промена на Напојување Аудио Засилувач Моќ IC 150W 150W -Sanyo Semicon Уред ТОПЛА ПРОДАЖБА на Високо Qual

3PCS STK412-150 HYB22 Две-Канал Промена на Напојување Аудио Засилувач Моќ IC 150W 150W -Sanyo Semicon Уред ТОПЛА ПРОДАЖБА на

DEN 1440.00
Количината на стоката
Тековен


- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА 'S :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега.

Детални карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
MICROFLYING
Број На Модел На:
STK412-150
MicroSoft Модел:
Kinect
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect

Слични производи