.

.

Нова Тастатура за ASUS A41 A41IE X8 X8A X8IC X8W X8IN X8AI X8IP X8AC X8AAF X8AIP НАС англиски Распоред

Нова Тастатура за ASUS A41 A41IE X8 X8A X8IC X8W X8IN X8AI X8IP X8AC X8AAF X8AIP НАС англиски Распоред

DEN 804.48
Количината на стоката
Тековен


Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката. Компатибилен Модел : За asus ASUS A41 A41 IE X8 X8 A X8 IC X8 W X8 IN X8 AI X8 IP X8 AC X8 AAF X8 AIP Лаптоп ВАЖНО : има различна верзија, ова Не е со завртка болт, исто поврзете КАБЕЛ како фотографија, ве молиме да ги проверите пред да се купи. Layout/ Јазик : американски Американски англиски
Боја : Црна
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони)
Гаранција
Во некои од нашите минатото случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Детални карактеристики

Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
Palgo
Гаранција за квалитет:
ПЛУС

Слични производи