.

.

Нова Тастатура за ASUS A456 A456U K456 K456U X456U R456U F456U X456UJ X456UV X456 НАС ЦРНА англиски Распоред

Нова Тастатура за ASUS A456 A456U K456 K456U X456U R456U F456U X456UJ X456UV X456 НАС ЦРНА англиски Распоред

DEN 941.28
Количината на стоката
Тековен


Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката. Компатибилен Модел : За ЦРНА ASUS A456 A456 U K456 K456 U X456 X456 U R456 U F456 U X456 UJ X456 UV ЗА ТАСТАТУРА за ЛАПТОП ВАЖНО : има различна верзија, ова е истиот поврзете КАБЕЛ и завртка гром позиција како фотографија, ве молиме да ги проверите пред да се купи. Layout/ Јазик : американски Американски англиски
Боја : Црна
Превозникот ИМЕ
Проценето Време во Транзит
10-20 дена
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони)
Гаранција
Во некои од нашите минатото случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
ЦРНА X456
Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
Palgo
боја:
Црна
боја:
Црна

Слични производи