.

.

Нова Тастатура за Леново G70-80HW Z70-80 B51-45 B51-80 B51-80LM B51-80A 300-15 НАС англиски Распоред ЛАПТОП ТАСТАТУРА

Нова Тастатура за Леново G70-80HW Z70-80 B51-45 B51-80 B51-80LM B51-80A 300-15 НАС англиски Распоред ЛАПТОП ТАСТАТУРА

DEN 804.48
Количината на стоката
Тековен


Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката. Компатибилен Модел : За ЛЕНОВО G70-80 HW Z70-80 B51-45 B51-80 B51-80 LM B51-80 A 300-15 ЛАПТОП ТАСТАТУРА ОБЈЕКТ ВАЖНО : има различна верзија, ова е истиот поврзете КАБЕЛ и завртка гром позиција како фотографија, ве молиме да ги проверите пред да се купи. Layout/ Јазик : американски Американски англиски
Боја : Црна
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони)
Гаранција
Во некои од нашите минатото случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
ЗА ТАСТАТУРА ЗА ЛАПТОП
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
Palgo
Гаранција за квалитет:
ПЛУС

Слични производи