.

.

Нова Тастатура за DELL Прецизност 5510 m5510 xps 15 9550 9560 позадинско осветлување НАС англиски Распоред

Нова Тастатура за DELL Прецизност 5510 m5510 xps 15 9550 9560 позадинско осветлување НАС англиски Распоред

DEN 907.20
Количината на стоката
Тековен


Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката. Компатибилен Модел : За DELL Прецизност 5510 m5510 xps15 9550 позадинско осветлување ЛАПТОП ТАСТАТУРА IMORTANT : Има различни тастатура верзија на овој лаптоп . ова е истиот кабел како фотографија, ве молиме да ги проверите пред да се купи. Layout/ Јазик : американски Американски англиски Боја : црна
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
4-8 дена
4-8 дена
4-8 дена
4-8 дена
10-20 дена
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони)
Гаранција
Во некои од нашите минатото случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Детални карактеристики

Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Palgo
Стандард:
НИ Стандард
Гаранција за квалитет:
ПЛУС

Слични производи