.

.

BONJEAN Лицето Маска Ултра се Згусне Мото Велосипед во Зима Маска Велосипедизам Ски Вратот Gaiter Отворено Dustproof Windproof Маска

BONJEAN Лицето Маска Ултра се Згусне Мото Велосипед во Зима Маска Велосипедизам Ски Вратот Gaiter Отворено Dustproof Windproof

DEN 220.32
DEN 209.00
Количината на стоката
Тековен


јака правец маска велосипедизам опрема додатоци
100% Сосема нов и висок квалитет!!!
Материјал : Памук, Полиестер
Боја : Црна, Сива
Еластичен : Yes.
Тоа се вклучени : 1* Маска за Лице

Детални карактеристики

Бренд Име:
BONJEAN
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Мотор Менувач Тип:
капа
Функција:
Windproof
Карактеристика 2:
Мотоцикл Лицето Маска

Слични производи