.

.

IWISTAO Цевка Засилувач Трансформатор Комплет Инвентар за KT88 Цевка Amp Вклучувајќи 1pc 220W Моќ 2 парчиња Излез Трансформатори HIFI Аудио

IWISTAO Цевка Засилувач Трансформатор Комплет Инвентар за KT88 Цевка Amp Вклучувајќи 1pc 220W Моќ 2 парчиња Излез Трансформатори

DEN 6187.20
Количината на стоката
Тековен

Тежина : 1. Стандард за Испорака : EMS, e Parket (НИ е достапна) или на локација за подигнување на Глобалната Mail (Германија достапни само) Проценува Време на Испорака : 3~7days
В. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Излезна отпорност : 048 Европа
4. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона
6.
IWISTAO Цевка Засилувач Трансформатор Комплет Инвентар за KT88 Цевка Amp Вклучувајќи 1pc 220 W Моќ 2 парчиња Излез Трансформатори HIFI Аудио
Тоа е 220 W цевка засилувач трансформатор за полнење за KT88 или слично.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.25 НА
5 V / 3А
6. Излезниот трансформатор X 2
1.6 кг / pc
1.
Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалитетот пред пратката. Проценето Време на Испорака : 3~7days
B. Посебни Правци : руските Специјални Пат, се Проценува Време на Испорака : 30~ 40days;
Австралиската Посебен Пат, се Проценува Време на Испорака : 10~ 15days;
Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани со обвиненија, сите не се вклучени во превозот цена . Ние само брод да се потврди цел адреси. Една година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Скелетот : 76x40
2.35 annealed состојба
7.Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.

Детални карактеристики

Бренд Име:
IWISTAO
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
WHFT-S220W
Максимална Моќност По Канал:
101-130W

Слични производи