.

.

PAPRI 10PCS Цевка Amp HIFI DIY Projec 8-Мислења FR4 Злато Позлатен Машински Месинг Ознака Лента Ознака Одбор Бедем Одбор Терминал Повлечи Одбор

PAPRI 10PCS Цевка Amp HIFI DIY Projec 8-Мислења FR4 Злато Позлатен Машински Месинг Ознака Лента Ознака Одбор Бедем Одбор Терминал

DEN 1771.20
Количината на стоката
Тековен

Нормално, ние брод предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ препорачана ПОШТА ИЛИ КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА : 21-40 работни денови на светот. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како што се заврши трансакцијата 3. Овие трошоци се на купувачот одговорност. А Т или други Увозни Даноци. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST или V.PAPRI 8-Мислења FR4 Ознака Лента Ознака Одбор Бедем Одбор Терминал Повлечи Одбор Количина : 20pcs 8-Пост Должина : 63mm Ширина : 8mm Ширина со Т стил Уво : 20mm Монтажа завртка дупка со дијаметар : 3мм Висина : 14mm со Ширина Т стил Уво : 20mm ЦПУ Машински Злато позлатен месинг мислења Таму е 1. (превозот цена е врз основа на тежина/Димензија на тежината на вашите нарачки Сите испорака се со Следење на Број 3. Ве молиме си дозволат V. Сепак, било данок/должност ќе бидат исклучени од цената.

Детални карактеристики

Бренд Име:
papri
Канали:
1
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Број На Модел На:
Т-8post

Слични производи