.

.

HIFI Засилувач R Тип на Трансформатор 0-250VX1 (200mA) 0-9V(3А) 0-26VX1(0.5 A) 0-18V(0.5 A) за Цевка MM/MC Фоно Preamplifier PCBA Комплет

HIFI Засилувач R Тип на Трансформатор 0-250VX1 (200mA) 0-9V(3А) 0-26VX1(0.5 A) 0-18V(0.5 A) за Цевка MM/MC Фоно Preamplifier

DEN 3355.20
Количината на стоката
Тековен

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Посебни Правци : руските Специјални Пат, се Проценува Време на Испорака : 30~ 40days;
Австралиската Посебен Пат, се Проценува Време на Испорака : 10~ 15days;
Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани со обвиненија, сите не се вклучени во превозот цена . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.5 A) за Цевка MM/MC Фоно Preamplifier PCBA Kit (Модел Бр : WHFRT-G12)
Спецификации
Влезен напон : AC напон 220 V / 50 Hz 10% Излезен напон : 0-250 VX1(200m A), 0-9 V(3А), 0-26 VX1(0. Економија на Превозот : Кина, Воздухот Пост Mail / Парцела, Хонгконг Воздух Пост Mail / Парцела, Шведска Пост, итн.
Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалитетот пред пратката. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нарачки обработени навремено во рок од 3~5 работни дена по извршената уплата верификација. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (со оригинално пакување, ако е можно).
R Тип на Трансформатор 0-250 VX1 (200m A) 0-9 V(3А) 0-26 VX1(0. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Детални карактеристики

Бренд Име:
IWISTAO
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
4
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Серпентина Структура:
Р ype transfomer
На текст:
AC 0 -220V / 50Hz
Излез:
AC 0-250VX1 (200mA) 0-9V(3А) 0-26VX1(0.5 A) 0-18V(0.5 A
Големина (L * W * H):
120mm * 93mm * 55мм
Тежина:
2 KG
Примена:
за Цевка MM/MC Фоно Preamplifier PCBA Комплет
Излезна Моќност:
100W

Слични производи