.

.

IWISTAO 10H/250mA Цевка Засилувач Задави Серпентина 1pc Чиста OFC Жица со Штит Покритие за Цевка Засилувач Филтер Аудио HIFI DIY

IWISTAO 10H/250mA Цевка Засилувач Задави Серпентина 1pc Чиста OFC Жица со Штит Покритие за Цевка Засилувач Филтер Аудио HIFI

DEN 1148.16
Количината на стоката
Тековен

За побрзо превозот и мазна трансакција, ние ќе го промени шпедиција меѓу нив. Економија на Превозот : Кина, Воздухот Пост Mail / Парцела, Хонгконг Воздух Пост Mail / Парцела, Шведска Пост, итн.Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (со оригинално пакување, ако е можно). 10 H / 250ma
2. Поради даноци проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да биде Одговорен за товарни надвор и дома. Проценето Време на Испорака : 3~7days
B.
Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалитетот пред пратката. Тежина : 2kg / pc
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Основни Јазик ширина : 19mm
4. Ние снабдување со 4 видови на превозот услуги како што е подолу
A.Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 7days по добивањето на објектот, купувачот мора да обезбеди на фотографии , видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Една година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детални карактеристики

Бренд Име:
IWISTAO
Број На Модел На:
WHFT-CH12
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Канали:
Цевка Засилувач Задави Серпентина

Слични производи