.

.

2612 Целосна Алуминиум засилувач Куќиште/мини AMP случај/ Preamp кутија/ ПСУ шасија

2612 Целосна Алуминиум засилувач Куќиште/мини AMP случај/ Preamp кутија/ ПСУ шасија

DEN 3648.00
Количината на стоката
Тековен


QF2612 Целосна Алуминиум засилувач Куќиште/мини AMP случај/ Preamp кутија/ ПСУ шасија
Димензија како следново :
Надворешни димензии : 216mm(W) * 154mm(H)*316mm(D)
Внатрешни димензии : 200mm(W)* 142mm(H)* 300мм(D)
Тежина : околу 4 KG
Пакување листа :
Шасија x 1
влошки x 4
Неколку Завртки
Моќ кабел & РКА терминали не вклучувајќи, треба да pepare нив со себе .

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZbotolave
Број На Модел На:
2215
Максимална Моќност По Канал:
30W

Слични производи