.

.

IWISTAO 1pc Трансформатор Покрие ER16 125X110X110 Водат Излез Трансформатори за Цевка Amp Железо Црна HIFI Аудио Бесплатен Превозот

IWISTAO 1pc Трансформатор Покрие ER16 125X110X110 Водат Излез Трансформатори за Цевка Amp Железо Црна HIFI Аудио Бесплатен Превозот

DEN 959.52
Количината на стоката
Тековен


Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалитетот пред пратката. Ние само брод да се потврди цел адреси. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 7days по добивањето на објектот, купувачот мора да обезбеди на фотографии , видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Стандард за Испорака : EMS, e Parket (НИ е достапна) или на локација за подигнување на Глобалната Mail (Германија достапни само) Проценува Време на Испорака : 3~7days
В. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. Проценето Време на Испорака : 15~60days
Г. Поради даноци проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да биде Одговорен за товарни надвор и дома. Нарачки обработени навремено во рок од 3~5 работни дена по извршената уплата верификација. Ние снабдување со 4 видови на превозот услуги како што е подолу
A. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (со оригинално пакување, ако е можно).

Детални карактеристики

Бренд Име:
IWISTAO
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
WTR-C121011
Максимална Моќност По Канал:
101-130W

Слични производи