.

.

Десктоп PCB Изберете и Место Машина,SMT LED Машина TVM802B,46 задолжени за хранење телиња и Визија Систем,со Голема Брзина 7000CPH

Десктоп PCB Изберете и Место Машина,SMT LED Машина TVM802B,46 задолжени за хранење телиња и Визија Систем,со Голема Брзина 7000CPH

DEN 206400.00
Количината на стоката
Тековен

025 mm
Применливи компоненти
0402,0606,0805,sop8 .Ексклузивни развој на Ethernet Уред интерфејс
Industrialstrength Ethernet интерфејс поврзете погодно да се гарантира машина за сигурна работа.Рок на плаќање : T/T,Western Union,Paypal
2.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
TVM802B
Примена:
20mm*20mm--330mm*270mm
Применливи PCB:
20mm*20mm--330mm*270mm
Веб-сајт:
www.zjyingxing.com
Задолжени за хранење телиња:
46
Напојување:
220 V, 50 hz(Конвертибилна да 110V)
Применливи Компонента:
0402-5050, Соп, Qfn
Тежина:
G.W
Manufactory:
Yes
Xy Оска Движат Во Опсег:
425*500mm
Просечна Работна Сила:
150w
Работни видео:
https

Слични производи