.

.

Нова Романтична корејски Стил Сопствени Направени Луксузот Принцеза Завеси Везови Газа Завеси Дневна Соба Cortinas со Чипка за дама

Нова Романтична корејски Стил Сопствени Направени Луксузот Принцеза Завеси Везови Газа Завеси Дневна Соба Cortinas со Чипка за

DEN 4080.00
DEN 3876.00
Количината на стоката
Тековен


Produt детали :
Функција :
Предмет : Eurpean Луксузна Палата Прозорец/Дневна Соба Завеси
Материјал : Крпа, 80% затемнување завеса.
Вез Газа tulle завеса.
Големина : W100cm * H270cm(може да б е прилагодено, ни остави порака или контактирајте не директно за повеќе големини)
answer : ___________________________ note :
1. Цената е за 2 pc(W100cm H270cm) , и завеса width=2 пати прачка/железнички ширина, така pls мерка ширината на вашиот прозорец, пред да се откажат цел.
2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина.
3.Висина : 270cm
4.Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming
5.За кориснички завеси pls дозволете 3-7 дена да се прилагодите за време на шпицот на сезоната.

Детални карактеристики

Големина:
W100H270
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Шема:
Флорални
Број На Модел На:
Y16120804
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Цврста
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Стил:
Корејската
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Применливи Прозорец Тип:
Octagonal/Bay/Oriel/Француски/Рамно/Агол/Крива/Светларникот Прозорецот

Слични производи