.

.

FYSARA Круг Намали Кубни Циркон Хривнија За Жени Свадба Накит Шарм Целосна ААА Кристал Невестата Алки Ткаенината Прилагодливи Нараквици

FYSARA Круг Намали Кубни Циркон Хривнија За Жени Свадба Накит Шарм Целосна ААА Кристал Невестата Алки Ткаенината Прилагодливи

DEN 341.28
DEN 239.00
Количината на стоката
Тековен

88 /парче парче парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци ДОЛАРИ .
Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Во исто време.68 /парче парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци парче ДОЛАРИ .
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман.2 cm
Тежина : 30g
Целосна кристал стил што следат
Не кристал што следат
парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци ДОЛАРИ .
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.68 /парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци ДОЛАРИ .
Сите производи вклучувајќи товар.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.96 /парче
.
Ние можеме да ве уверам.
парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци piec парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци парче парче Нараквици За Жени Мажи Љубовник Накит Wristband Матирано Алки Злато Неколку Валентин Подароци
Предмет : 2mm/3мм Целосна Кристал Нараквици и Синџири за жени
Marterial : Висок Квалитет Бакар
Хривнија Боја : Сребро позлатен
Хривнија должина : 24cm(Прилагодлива големина)
Кристал големина : 2 MM/3ММ
3ММ СТИЛ
Предмет : Turnable Кристал Нараквици и синџири за жени
Marterial : Висок Квалитет Бакар
Хривнија Боја : Златна боја/Сребрена боја
Ѓердан Боја : Злато позлатен/сребрена позлатен
Хривнија должина : 24cm(Прилагодлива големина)
Pendant големина : 3.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SA76301
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
FYSARA
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Функција:
Никој
Стил:
3мм,2mm целосна кристал /Turnable 3 Кристално
Должина:
24cm adjustable size

Слични производи