.

.

Браун+Црвено+Бела Боја, Рачно Ткаени Кожни Нараквици Жени Мажи Прирачник Wristband Прилагодлива Големина На Обичниот Накит Алки Декорација

Браун+Црвено+Бела Боја, Рачно Ткаени Кожни Нараквици Жени Мажи Прирачник Wristband Прилагодлива Големина На Обичниот Накит Алки

DEN 134.40
DEN 94.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : вистинска кожа
Боја : кафена
Големина : 17cm, прилагодлив
Пакет : OPP вреќа

Детални карактеристики

Должина:
17cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
ТОМ ЈАНГ
Број На Модел На:
a625
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Стил:
Класичен
Обликотшема:
no
Компатибилност:
гроздобер хривнија
Функција:
вистинска кожа хривнија
Материјал:
Вистинска Кожа
боја:
Браун
Големина:
17cm, adjustable
Пакет:
OPP вреќа

Слични производи