.

.

304 нерѓосувачки Материјал жица менгеме фиксна картичка обрачот се стега обрачот се стега обрачот 6mm-152mm

304 нерѓосувачки Материјал жица менгеме фиксна картичка обрачот се стега обрачот се стега обрачот 6mm-152mm

DEN 382.56
Количината на стоката
Тековен

Спецификации : На пример : 6-12 дека може да се користи во дијаметар на 6-12mm цевка

Детални карактеристики

Должина:
6 to 12mm 15pcs, 8 to 16mm 15pcs, 10 to 16mm 15pcs, 11 to 20mm 15pcs, 13 to 19mm 15pcs, 13 to 23mm 15pcs, 14 to 27mm 15pcs, 18 to 32mm 15pcs, 21 to 38mm 15pcs, 21 to 44mm 10pcs, 27 to 51mm 10pcs, 33 to 57mm 10pcs, 40 to 63mm 10pcs, 46 to 70mm 10pcs, 52 to 76mm 10pcs, 59 to 82mm 8pcs, 65 to 89mm 8pcs, 72 to 95mm 8pcs, 78 to 101mm 7pcs, 84 to 108mm 7pcs, 91 to 114mm 6pcs, 105 to 127mm 6pcs, 118 to 140mm 5pcs, 130 to 152mm 5pcs
Број На Модел На:
6mm-152mm
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи