.

.

FOLOBE Вистински Слики Мода 7 Слоеви 50cm Туту Tulle Здолништа Женска Возрасни Висока Половината Здолниште Гроздобер Лолита faldas saias

FOLOBE Вистински Слики Мода 7 Слоеви 50cm Туту Tulle Здолништа Женска Возрасни Висока Половината Здолниште Гроздобер Лолита faldas

DEN 911.52
DEN 684.00
Количината на стоката
Тековен


Повратни информации Стр olicy
Повратни информации е важно за мене и тебе, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,ве молиме Пост добар фидбек за мене,Ние, исто така, ќе го направи тоа за вас,ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш,ве молиме контактирајте со нас, прво, Без разлика што и да се случи , Ние сметаме дека може да се најде најдобар начин да го реши проблемот .
Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно.
Ако ви треба објектот под итно да,можете да изберете друга изразат deliverys како што курирската служба DHL/UPS-от(Брзи Превозот една недела за време на Пристигнување) при поставувањето на цел .
Секое барање, ве Молиме контактирајте со нас слободно.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,телефонски број е задолжително за точна испорака.
Забелешка : може да Постојат 2-3cm(околу 1 инчи) разлика во големината, бидејќи на рачно изработени,ве молиме да се разбере.
Се надеваме дека нашите објект може да донесе среќен за вас и вашето семејство.
Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Воздухот Mail некогаш е потребно повеќе време да се пристигне за царинење .На загубени пакети нема да се надомести ако ви даде неточни адреса за нас .
Политика На Враќање
Се враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена
Се врати превозот платени од страна на Купувачот
Дополнителни политика на враќање детали : фустан мора да биде не се користи,не се валкани,не мириса.

Детални карактеристики

Големина:
M
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
FOLOBE
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
TT-S
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Материјал:
Mesh,Полиестер
Стил:
Англија Стил
Место на Потекло:
Suzhou Jiangsu Кина(Копно)
Состојба:
Нов стил
Материјал:
tulle
Должина:
50cm
превозот време:
Нормално 15-50 работни дена
Превозот начин:
Кина пост
Стил:
Моден

Слични производи