.

.

Гроздобер Црна Висока Ниска Tulle Здолниште Секси 2 Слоеви Tulle Overskirt Жените Кат Должина Шик Туту Шалче Faldas Jupe Saia

Гроздобер Црна Висока Ниска Tulle Здолниште Секси 2 Слоеви Tulle Overskirt Жените Кат Должина Шик Туту Шалче Faldas Jupe Saia

DEN 715.20
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $10 до$15.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати здолниште назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Тоа, според обичаите на различни земји. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште. Може да биде малку доцнење во текот на зафатен време. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. На Бразил може да биде околу 30 дена. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји.Четирите Главни Изразува. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1. e-Пакет, Бесплатен Превозот во САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Австралија, Русија, Франција, Израел, Саудиска Арабија и Украина
Нормално, времето за испорака е околу 5-15 работни денови.
Ако Сакате Други Бои , Можете Само Да Ја Проверите На Нашата Боја Шема За Да Ја Изберете Бојата Што Сакате Од Него , И Потоа Ја Напушти Масажа Под Цел , Напишете Ја Боја Numler Што Сакате !
1. Но поштенски ќе биде околу $20-30
6.Ако сакате производот итно, ве молам оставете ме на порака за точниот датум сакате.Оваа здолништа се направени со невидливи патент и сатен половината , ве молиме кажете ни го вашето точно половината големина кога ќе поставена цел. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Силуета:
Асиметрични
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Моден здолништа
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Материјал:
Mesh,Полиестер
Бренд Име:
WDPL

Слични производи