.

.

Црна Флорални Собираат Tulle и Кафеава Износени Сатен Асиметрични Steampunk Здолниште Жените Натпревар Корсет Викторија Готски Здолништа

Црна Флорални Собираат Tulle и Кафеава Износени Сатен Асиметрични Steampunk Здолниште Жените Натпревар Корсет Викторија Готски

DEN 959.52
DEN 672.00
Количината на стоката
Тековен


SKU : 31673
Бренд : Corzzet
Категории : Готски Корсет Здолниште
Боја : Црна, Кафеава
Големина : S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL / 6 XL
Пакување Детали : 1pcs / Пластична Кеса

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Материјал:
Voile,Spandex,Полиестер
Стил:
Моден
Силуета:
Асиметрични
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
31673
Шаблон Тип:
Флорални
Половината:
Империја
Декорација:
Возбудува
Бренд Име:
amer2c10
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
Categorie:
steampunk здолниште
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бои:
Кафеава, Црна
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL / 5XL / 6XL
Услуга:
Dropshipping, на Големо, ОЕМ, ODM се Достапни
Употреба:
Се користи за да Underskirt, Појавување на Готски Облека Dancewear, Clubwear итн.
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Слични производи