.

.

Пистата Симпатична Beading Лак Мини Здолниште Жените Жакард Црна A-линија 2018 Лето Женското Здолниште со Висок Појас Домот Висок Квалитет на Модата

Пистата Симпатична Beading Лак Мини Здолниште Жените Жакард Црна A-линија 2018 Лето Женското Здолниште со Висок Појас Домот Висок

DEN 2016.00
DEN 1391.00
Количината на стоката
Тековен

Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас . Подготовка на Време : ние треба 1~ 5 работни денови за да го подготви вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1~3cm грешка поради прирачник за мерење. Бесплатен Превозот За Светот.

Ве молиме Имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ви благодариме. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме стил е да ти е исто како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел, ви благодарам. Ви благодариме. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Ние ќе ви помогне да се прогласи ниска вредност.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Kui Wei ,
може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум.
Пистата Симпатична Beading Лак Мини Здолниште Жените Жакард Црна A-линија 2018 Лето Женското Здолниште со Висок Појас Домот Висок Квалитет на Модата Големина на Табелата (cm) Големина Половината Тело Должина S 64 49 M 68 50 L 72 51
Топло Совети : Ако не сте сигурни за големината, ве молиме контактирајте со нас директно.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Beading
Бренд Име:
DORLA КУЛ
Половината:
Империја
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
DC491
Стил:
Повик
Карактеристично:
Beading, жакард
Функција:
Мода, Причинска, Секси
Occassion:
Пистата, Забава, Шопинг, Неврзан
Услуга:
Трговија на големо, пад на превозот
Сезони:
Пролет, Лето, Есен
Материјал:
Полиестер
Големина:
S, M, L
Стил:
Повик, Ретро, Мода, Пистата
боја:
Црна

Слични производи