.

.

Полна Боја Појас глуждот должина Панталони Лабава Сплит Нозе Дами Панталона Лето и Есен Домот Патент Стил Жените Панталона

Полна Боја Појас глуждот должина Панталони Лабава Сплит Нозе Дами Панталона Лето и Есен Домот Патент Стил Жените Панталона

DEN 1368.00
Количината на стоката
Тековен

______________________________________________________________________ Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина.Бродот да RU треба 35-90 работни дена. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Бродот на Јужна Америка, Средна-Easr, Исток Евра, Afruca околу 20-35 работни дена. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. ______________________________________________________________________ Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
RUBU
Број На Модел На:
DRS2031
Декорација:
Zip,Џебови
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Панталона Должина(cm):
Глуждот Должина Панталони
Стил:
Повик

Слични производи