.

.

Принцезата слатка лолита Бонбони Дожд слатка лак здолниште C22AB7140 чипка со кратки ракави лето грб C22AB7139

Принцезата слатка лолита Бонбони Дожд слатка лак здолниште C22AB7140 чипка со кратки ракави лето грб C22AB7139

DEN 1674.72
DEN 1507.00
Количината на стоката
Тековен

Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка . Повратни информации е многу важна за нас.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.com/extend_shipment_date.
Повратни информации
1.
Политика На Враќање
1. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта е евтино, но побавни.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Краток
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Бренд Име:
БОНБОНИ ДОЖД
Затворање Тип:
Никој
Јака:
Slash вратот

Слични производи