.

.

tnlnzhyn 2017 Пролет Лето Жените Плетени Одговараат на Кратки ракави Култури Блузи и Здолништа Поставува Топла 2 парчиња Поставува Здолништа Одговара Y357

tnlnzhyn 2017 Пролет Лето Жените Плетени Одговараат на Кратки ракави Култури Блузи и Здолништа Поставува Топла 2 парчиња Поставува

DEN 2687.04
DEN 1424.00
Количината на стоката
Тековен

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
ИСПОРАКА :
1.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.54 см
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$23.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем
.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика
ПОВРАТНИ информации :
1.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук Мешавини,Памук,Полиестер
Бренд Име:
TNLNZHYN
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Објектот нема:
Y357

Слични производи