.

.

2018 пролет нови црни и бели ленти хит боја мода џемпер едноставна лабава џемпер торба хип здолниште одговараат на женски

2018 пролет нови црни и бели ленти хит боја мода џемпер едноставна лабава џемпер торба хип здолниште одговараат на женски

DEN 2663.04
DEN 1864.00
Количината на стоката
Тековен


2018 пролет нови црни и бели ленти хит боја мода џемпер едноставна лабава џемпер торба хип здолниште одговараат на женски ве Молиме, изберете ја големината според Cheeest Ширина и панталони половината Големина Рамо биста Должина на Ракав Должина Половината Здолниште должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи Една Големина 62 24.41 120 47.24 52 20.47 23 9.06 68 26.77 46 18.11 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
НИСКА LUV
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Облека Должина:
Редовни

Слични производи