.

.

Буци Плоштадот Пети Медиум Матурска Големина 4 34 Розова Велур Дами Формалните Чевли Работа Пумпи Високи Потпетици 2017 Кина Есен Нова Мода

Буци Плоштадот Пети Медиум Матурска Големина 4 34 Розова Велур Дами Формалните Чевли Работа Пумпи Високи Потпетици 2017 Кина

DEN 4047.36
DEN 2590.00
Количината на стоката
Тековен


Горниот Материјал : Изшкуркан Микрофибер
Обвивка Материјал : СТП
Пета Висина : 5.5 cm/2.2 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Детални карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
Микрофибер
Повод:
Се облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
zl1181509500835
Платформа Висина:
0-3cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
Гума
Стил:
Концизен
Бренд Име:
RPBDZKQO
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Плоштад Пети

Слични производи