.

.

2018 Есен Секојдневен Дебели Дното Платформа Чевли Жена Висина Зголеми Оптоварување Високи Потпетици Жените Пумпи На Учениците Чевли

2018 Есен Секојдневен Дебели Дното Платформа Чевли Жена Висина Зголеми Оптоварување Високи Потпетици Жените Пумпи На Учениците

DEN 1200.00
DEN 936.00
Количината на стоката
Тековен


Големина На Табелата
Кога ќе нарачате ,ве молиме да обрнете внимание на следниве точки !
1.За практичноста на транспорт, пакувањето е пластична пена, пакување,, не кутија!
2. За Русија Превозот : ве Молиме дајте ни (Три збор) полно име !
Ве молиме изберете ја вашата чевли големина според оваа табела!
Затоа што луѓето во различни земји имаат различни чевли големина, па ако вашата нога е поширок или подебел ,јас препорачувам ќе е подобро да се избере поголем големина
Со цел да се избере најсоодветната големина за вас,најдобар начин е тоа што можете да ми кажете на вашата нога должина,а потоа јас да изберете големина за вас!
(можете исто така да додадете белешки за цел, да ми кажете на вашата нога должина и нога широк!)
здраво мојот драг пријател, го поздравуваме вашиот покровителство, ве молиме според мојата големина на табелата, изберете за да одговараат на вашите големина, ве молиме проверете, ви благодариме
Прирачник за мерење, about2-3мм грешка, ве молиме да се разбере.(Нога должина мерење додадете Помеѓу 0,5-1cm)
220 MM=ЕВРА големина 34=НАС size4. 5
225 MM=ЕВРА големина 35=НАС големина 5
230 MM=ЕВРА големина 36=НАС големина 5.5
235 MM=ЕВРА големина 37=НАС големина 6
240 MM=ЕВРА големина 38=НАС големина 6.5
245 MM=ЕВРА големина 39=НАС големина 7

Детални карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
Жените Пумпи На Учениците Чевли
Обвивка Материјал:
Mesh
Пети Форма:
Круг Пети
Стил:
Слатка
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
pinyue
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Моден Елемент:
Шиење
Пумпа Тип:
Гладијатор
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пета Тип:
зголемена внатрешна
Големина:
35--39
Чевли:
жените чевли
жените чевли:
Жените Пумпи На Учениците Чевли
Со висок :
11.5 cm

Слични производи