.

.

Meotina Жените Свадба Чевли 2018 Пролет Платформа Високи Потпетици Чевли Пумпи Ѕиркаат Пети Лак Бела Лизга На Секси Чевли За Дами Големина 34-43

Meotina Жените Свадба Чевли 2018 Пролет Платформа Високи Потпетици Чевли Пумпи Ѕиркаат Пети Лак Бела Лизга На Секси Чевли За

DEN 2912.16
DEN 1514.00
Количината на стоката
Тековен


Meotina Жените Свадба Чевли 2018 Пролет Платформа Високи Потпетици Чевли Пумпи Ѕиркаат Пети Лак Бела Лизга На Секси Чевли За Дами Големина 34-43

Детални карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
Meotina
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Број На Модел На:
2018 чевли 53
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
НИ Големина:
4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5
Големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Пета:
Платформа Високи Потпетици Чевли
Чевли:
Чевли Жените Пумпи
боја:
Црна, Беж Бела
Пета Висина:
10cm
функција 1:
Свадба Bridals Чевли Женски
Карактеристика 2:
Zapatos Mujer 2018
Сезоната:
Пролет лето Есен
Платформа Висина:
1cm

Слични производи