.

.

Нови Пристигне фабрика штекер Може да Кожа трговија на големо високи потпетици Кожа висока пета жените чевли

Нови Пристигне фабрика штекер Може да Кожа трговија на големо високи потпетици Кожа висока пета жените чевли

DEN 2376.00
DEN 1687.00
Количината на стоката
Тековен

детали за производот
Фабриката за директно снабдување, од внатре и од надвор сите кожата удобни чевли
Големина Совети :
- Големината на чевлите е Кинески големина, Нашите НИ големината не е стандард НАС големина;
- Вие треба да изберете големина според вашиот метри должина.
На пример, Ако вашиот нога должина е 23.5 cm и ДОН големина е 37, треба да се избере НИ големина 6.
Ако не сте сигурни за точниот големина, можете да кликнете

Детални карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
pigskin
Бренд Име:
keerygo
Повод:
Се облекуваат
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класици
Моден Елемент:
Шиење
Пета Тип:
Плоштад пета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
отварање на длабочина:
во уста
чевли пета стил:
дебела пета
Горниот Материјал:
Полно Зрно Кожа

Слични производи