.

.

TIMETANG Платно Espadrille Жените Станови Глуждот Рака Коноп Дното Рибар Чевли За 2017 Пролет/Есен Жените Мокасини #CH819

TIMETANG Платно Espadrille Жените Станови Глуждот Рака Коноп Дното Рибар Чевли За 2017 Пролет/Есен Жените Мокасини CH819

DEN 1812.48
DEN 906.00
Количината на стоката
Тековен


моден жените чевли се лизга на жена мокасина трговија на големо станови чевли патики каузална ну
ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Детални карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TIMETANG
Станови Тип:
Основни
Број На Модел На:
D004
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Платно
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
коноп
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен

Слични производи