.

.

Meotina Жените Чевли Балет Станови Жените Станови Лак Плоштадот Пети Балерина Рамен Брод Чевли Мокасини Чевли Голема Големина 33-46 Zapatos Mujer

Meotina Жените Чевли Балет Станови Жените Станови Лак Плоштадот Пети Балерина Рамен Брод Чевли Мокасини Чевли Голема Големина

DEN 1382.88
DEN 719.00
Количината на стоката
Тековен


Може да се Види на Чевли Видео на Компјутер
Meotina Жените Чевли Балет Станови Жените Станови Лак Плоштадот Пети Балерина Рамен Брод Чевли Мокасини Чевли Голема Големина 33-46 Zapatos Mujer

Детални карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Затворање Тип:
Лизга-На
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Бренд Име:
Meotina
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Станови Тип:
Брод Чевли
Број На Модел На:
2017 Станови 111
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Плоштад Пети
НИ Големина:
3 4 5 6 6.5 7.5 8.5 9.5 9 10 10.5 11 11.5 12
Големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Пета:
Рамни Чевли
Чевли:
чевли жени
Сезоната:
Лето Есен Пролет
боја:
Беж Црвено Црн
Функција:
Брод Чевли
функција 1:
Chaussure Femme
Карактеристика 2:
Zapatos Mujer
функција 3:
Плоштад Пети Станови

Слични производи