.

.

INSTANTARTS Нова Жена Дише Рамни Чевли Симпатична Писе Мачка Дизајн Чипка Патики Девојки Дама Слободно Чипка Станови Женски Чевли

INSTANTARTS Нова Жена Дише Рамни Чевли Симпатична Писе Мачка Дизајн Чипка Патики Девојки Дама Слободно Чипка Станови Женски Чевли

DEN 1919.52
DEN 1440.00
Количината на стоката
Тековен

03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, . 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Нас 01 - Нашиот бренд е INSTANTARTS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот.
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број.ве молиме во вид преовладува. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти.Ние ќе испрати нови една за вас.
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детални карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Бренд Име:
instantarts
Моден Елемент:
Тесен Појас
Повод:
Повик
Број На Модел На:
AQ
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Станови Тип:
Основни
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот:
повик чипка патики
Тип:
студентите девојки обичните патики
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
Дише, удобно, стилски , 3d печатење
Име:
на цртан филм мачка дизајни станови чевли
боја:
како на слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Тип Име:
Слободно мала тежина патики

Слични производи