.

.

GUOU Нови Дами Водоотпорен Види 2018 Мода Високо-Одделение Кварц Види Едноставна Кристал Дами Види

GUOU Нови Дами Водоотпорен Види 2018 Мода Високо-Одделение Кварц Види Едноставна Кристал Дами Види

DEN 2630.40
DEN 1578.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
9mm
Број На Модел На:
8109
Dial Дијаметар:
28mm
Случај Обликот:
Плоштад
Движење:
Кварц
Бренд Име:
GUOU
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
16mm
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar

Слични производи