.

.

1.9 m pvc златна swan гумени водата плови rider Лето Езеро Пливање Вода Дневна Базен плови Дете Гигант Rideable Пливаат Swan

1.9 m pvc златна swan гумени водата плови rider Лето Езеро Пливање Вода Дневна Базен плови Дете Гигант Rideable Пливаат Swan

DEN 3600.00
Количината на стоката
Тековен


Примена
Широко се користи за продажните промоции, специјални настани, саеми, изложби и конвенции, турнири, натпревари и спортски настани, забава маркетинг, продажба состаноци и компанија настани, паради, катедралната и заедницата настани, точка-на-набавка маркетинг, и земање на примероци, рекламирање можности, мало прикажува, итн.
Разбивам тоа кога не се користи и чува добро.9 m pvc златна swan гумени водата плови rider Лето Езеро Пливање Вода Дневна Базен Дете Гигант Rideable Пливаат Swan
гумени златна swan базен плови Детален опис
Точка Име
златна swan базен плови
Број На Модел На
IH-W5
Материјал
0.
Карактеристики
Модерен стил, исклучителен дизајн, атрактивен изглед, повеќе модели.3 мм ПВЦ, еко-пријателски
Стил
златна swan базен плови
Големина
190x190x130cm
Боја
како што на екранот или Други
Бренд Име
ОЕМ
Пакет
ПП вреќи внатре, картон надвор
Сертификат
CE,УЛ,EN71, SGS
Снабдување Способност
20000 Компјутери/месец
MOQ
1 Buc Само
Фабрика
Guangdong,Кина
Време На Испорака
5-7days
Начин На Плаќање
Alipay,T/T, Western Union
Предупредување
ве молиме да се осигурате дека нема остри работи. Вие само треба да им кажете ни ги вашите идеи и ќе направи задоволителен производи
Гумени пливаат златна swan фотографии
Пакување&Испорака
логистика информации :
Овој објект е бесплатен превозот од EMS, UPS-от,DHL, Fedex или Посебни воздушна линија за некои земји ( N orth Америка, Европа, Австралија и Азија ) .
Издржливи квалитет, телото безбедноста, здравјето и заштитата на животната средина.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JIAINF
Број На Модел На:
ISW190
Големина:
190CM*190CM*130CM
боја:
Злато

Слични производи